
Deze 30-delige Toolland zeskantsleutelset biedt veelzijdigheid met 15 lange SAE-sleutels en 15 metrische sleutels, ideaal voor diverse klussen.Tässä 30-osaisessa Toolland kuusiokoloavainsarjassa on monipuolisuus kohdallaan: mukana on 15 pitkää SAE-avainta ja 15 metristä avainta, joten se sopii täydellisesti monenlaisiin hommiin.
Avaimet on valmistettu korkealaatuisesta kromivanadiinista, mikä takaa poikkeuksellisen vahvuuden ja kestävyyden. Tämän ansiosta ne kestävät helposti raskasta kuormitusta ja intensiivistä käyttöä.
Pienessä muovisessa säilytyslaatikossa avaimet ovat siististi järjestettyjä, joten ne ovat helposti saatavilla ja helppoja säilyttää.
Gebruik deze set voor het moeiteloos vastdraaien of losmaken van bouten en moeren, of het nu gaat om het onderhouden van fietsen, voertuigen of andere machines.
| Brändi | Toolland |
| Malli | 1613-30 |
| Primaarivärit | harmaa |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 40 mm |
| De hoogte van het product | 190 mm |
| Productbreedte | 130 mm |
| Tuotteen paino | 900 g |
| Muoto | L-muoto |
| Primaariyksityiskohtaiset värit | Metalli |
| Määrä kappaletta | 30 |
| Inclusief koffer - Mukana matkalaukku | Joo |
| Materiaali | Kromivanadiiniteräs (CrV) |