
STEEKWAGEN VOOR HOUT on suunniteltu raskaisiin tehtäviin ja pystyy helposti käsittelemään maksimikuorman, joka on 250 kg. Sen vankka rakenne takaa kestävyyden jopa vaikeissa olosuhteissa. Kuljeta puutavaraa vaivattomasti työtilassasi ja varmista tehokkuus jokaisella siirrolla.
Varustettuna pneumaattisilla renkailla, se liukuu sujuvasti epätasaisilla pinnoilla, vähentäen rasitusta ja maksimoiden tuottavuuden. Ergonominen kahvamuotoilu vähentää fyysistä rasitusta. Tämä työkalu on käänteentekijä, aivan kuin sinulla olisi ylimääräinen pari käsiä, kun siirrät suuria puulankkuja ja tukkeja vaivattomasti.
| Brändi | Toolland |
| Malli | QT110 |
| Primaarivärit | Vihreä |
| Lisää värejä | harmaa |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 63 cm |
| De hoogte van het product | 119 cm |
| Productbreedte | 68,5 cm |
| Tuotteen paino | 12000 g |
| Lisämateriaalia | Kumi, metalli |
| Pyörillä | Joo |
| Extra kleuren gedetailleerd" translates to "Lisää värejä yksityiskohtaisesti" in Finnish. | Metallinen hopea |
| Veiligheidsfactor translates to Finnish informally as "turvakerroin." | 1/2 |
| Työkuorma | 125 kg |
| Minimaal breekbelasting | 250 kg |
| Materiaali | The name "Staal" does not have a direct translation in Finnish as it seems to be a proper noun or a name. If "Staal" is the entire text you want translated, it would remain "Staal" in Finnish. If there is a longer text you meant to provide for translation, please share it! |