
SMART USB -asema mullistaa liitettävyyden kolmella USB-portilla, yhdellä USB Fast Charge QC 3.0 -portilla ja Type-C -lähdöllä, jotka tarjoavat maksimissaan 48 W tehoa.
Lataa useita laitteita samanaikaisesti ja nauti nopeasta latauksesta QC 3.0 -portin avulla, joka varmistaa, että laitteesi saavat virtaa nopeasti. Monipuolinen Type-C-ulostulo sopii täydellisesti uudemmille laitteille, tarjoten tehokasta ja luotettavaa suorituskykyä.
Suunniteltu kestämään enintään 9,6A virran, tämä USB-asema optimoi energianjakelun, suojaten laitteitasi ylivirralta ja oikosuluilta. Tyylikäs valkoinen muotoilu sopii saumattomasti mihin tahansa ympäristöön, yhdistäen eleganssia ja toiminnallisuutta vaivattomasti.
| Brändi | HQ Power |
| Malli | PSS6EUSB43 |
| Kaapelin pituus | 1,2 m |
| Primaarivärit | Valkoinen |
| Lisää värejä | harmaa |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 65 mm |
| De hoogte van het product | 55 mm |
| Productbreedte | 65 mm |
| Tuotteen paino | 250 g |
| Lampun tyyppi | The word "led" can be translated informally to Finnish as "ledi," which is a common slang or informal term for LED lights in Finnish. Let me know if you need translation for a longer text or a different context! |
| Sisääntulotaajuusalue | 50/60 Hz |
| Tyyppaa montaasi | Vapaa-ajallinen. |
| Minimi sisäänmenojännite VAC | 100 V |
| Maximi tulojännite VAC | 240 V |
| Kirjoita verkkopistoke | Tyyppi C (Eurostekker) |
| Sähkösuojaus | Sure, here is the translation into informal Finnish:Tulviminen, Ylikuumeneminen, Ylijännite, Oikosulku |
| LED-merkkivalo | Joo |
| Extra kleuren gedetailleerd" translates to "Lisää värejä yksityiskohtaisesti" in Finnish. | Metallinen hopea |
| Nimellislähtövirta | 9,6 A |
| The Dutch word "Geslacht" translates to Finnish as "Sukupuoli." | Sure! The word "Vrouwelijk" can be informally translated to Finnish as "naisellinen". |
| IEC-liitäntä | Sure, to translate "C7" to Finnish: "C7" |
| Sorry, but I need more context to provide a translation for "Ingangsstroom." It seems like it could be a specific term or name. Could you provide more details or clarify what you mean by "Ingangsstroom"? | Sure! The translation of "1.5 A" to Finnish, while keeping it informal, is "1,5 A". In this context, it seems like it's a numerical value, likely referring to electrical current (amperes), so there's no need for further translation beyond adjusting for the decimal comma used in Finnish. If you meant to translate a specific phrase or sentence instead, please provide that text so I can assist you further! |
| The term "uitgangsvermogen" translates to "lähtöteho" in Finnish. | 48 W |
| Automaattinen latauksenpysäytys | ei |
| Nopea lataus | Joo |
| Kirjoita USB-porttiin | 3 x USB-A + 1 x USB Quick charge 3.0 + 1 x USB-C |
| Älykäs laturi | Joo |
| Aantal USB-poorten translates to "USB-porttien määrä" in Finnish. | 5 |
| Materiaali | ABS |