
Koe kulinaarisen tarkkuuden voima GASBRANDERilla, joka on kompakti ihme saumattomiin grillauskokemuksiin. Sen kaksoisliekkiteknologia takaa tasaisen lämmönjakautumisen, muuttaen raaka-aineet gourmet-taideteoksiksi.
Valmistettu kestävästä ruostumattomasta teräksestä, se on ihanteellinen sekä sisä- että ulkokäyttöön. Säädettävä lämpötilan säätö sopii moniin ruoanlaittotarpeisiin, pihvien paistamisesta vihannesten paahtamiseen. Sen intuitiivinen sytytysjärjestelmä on luotettava ja tehokas, ja käynnistyy yhdellä klikkauksella.
Täydellinen sekä nopeisiin arki-illan illallisiin että hienoihin viikonlopun juhla-aterioihin, GASBRANDER nostaa kokkailusi uudelle tasolle ergonomisten kahvojen ja tyylikkään muotoilunsa ansiosta. Se on käytännöllinen ja kaunis lisä mihin tahansa keittiökokonaisuuteen.
| Brändi | Toolland |
| Malli | FT101 |
| Primaarivärit | harmaa |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 7 cm |
| De hoogte van het product | 60 cm |
| Productbreedte | 14,5 cm |
| Tuotteen paino | 1090 g |
| Primaariyksityiskohtaiset värit | Metalli |
| Met regelbare luchttoevoer | ei |
| Met (Automatisch) Ontsteking - suomalainen käännös epävirallisella tyylillä olisi: "Automaattisella sytytyksellä" | ei |
| Säädettävällä kaasunsyötöllä | Joo |
| Pituus Käärme | 1,5 m |
| Halkaisijan syöttö | 60 mm |
| Materiaali | Metalli |