
Pyöreä magneettialusta, halkaisijaltaan 11 cm, tekee järjestelystä helppoa kompaktin ja monikäyttöisen muotoilunsa ansiosta. Täydellinen pienten metalliosien ja työkalujen turvalliseen säilyttämiseen, pitäen kaiken helposti saatavilla ja paikoillaan.
Sen vahva magneetti estää liukumisen, jopa vinopintojen päällä, tehden siitä täydellisen työtilan tehokkuuteen. Kokeile saumatonta järjestelmällisyyttä, lajitpa sitten ruuveja tee-se-itse-projektien aikana tai pidät niittejä yhdessä työpöydälläsi.
| Brändi | Toolland |
| Malli | HPUT2 |
| Primaarivärit | Musta, Harmaa |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 120 mm |
| De hoogte van het product | 155 mm |
| Productbreedte | 130 mm |
| Tuotteen paino | 160 g |
| Setin sisältö | 1 magneettinen rasia |
| Benodigde batterij in het Fins kan informeel vertaald worden als "tarvittava akku". | ei |
| Lisämateriaalia | Kumi |
| Primaariyksityiskohtaiset värit | Metalli |
| Määrä kappaletta | 1 |
| Magneettinen/ei-magneettinen | Magneettinen |
| Halkaisija magneetti | 100 mm |
| Materiaali | Ruostumaton teräs |