
RATELSPANBAND + HAKEN on vankkaa suunnittelua, ja sen kantokyky on jopa 1000 kg, joten se sopii täydellisesti raskaan lastin varmaan kiinnittämiseen. Sen mitat, 4,5 metriä ja 50 mm, tarjoavat runsaasti pituutta ja leveyttä monipuolisiin käyttötarkoituksiin.
Varustettu kestävillä koukuilla, se tarjoaa luotettavan kiinnityksen, joka minimoi liukumisen kuljetuksen aikana. Olitpa sitten kiinnittämässä rahtia kuljetuksessa tai vakauttamassa tavaroita säilytyksen aikana, RATELSPANBAND on kestävä kumppani.
Sen korkealaatuinen kangas takaa pitkäikäisyyden, ja vahvistetut ompeleet lisäävät sen kestävyyttä kestäen kovempaakin rasitusta. Se on yhtä vahva kuin teollisuusketjut mutta tarjoaa tekstiilinauhojen joustavuuden ja säädeltävyyden. Se sopii helposti kaikenlaisiin raskaansarjan tarpeisiin.
| Brändi | Toolland |
| Malli | ARAT3 |
| Primaarivärit | Oranssi |
| Maksimivero | 1000 kg |
| Määrä kappaletta | 1 |
| Sure! The translation of "Haak" to Finnish in an informal context is "Koukku." | Joo |
| Pituus bändi | 4,5 m |
| Materiaalin jakoavain | The name "Staal" does not have a direct translation in Finnish as it seems to be a proper noun or a name. If "Staal" is the entire text you want translated, it would remain "Staal" in Finnish. If there is a longer text you meant to provide for translation, please share it! |
| Materiaaliriemu | Polyesteri |
| Brede riem | 50 mm |
| Sjorcapaciteit | 1000 kg |
| Raskas käyttöön | ei |
| Materiaali | Polyesteri |