
Sukella tarkkuuteen Quad OpAmp Low Powerin avulla, joka on paras ratkaisusi tehokkaaseen signaalinvahvistukseen. Se tarjoaa vertaansa vailla olevaa vakautta ja varmistaa minimaalisen virrankulutuksen samalla ylläpitäen korkeaa suorituskykyä.
Täydellinen äänipiirien, instrumentoinnin ja signaaleiden käsittelyjärjestelmien integrointiin, saat saumattoman suorituskyvyn jännitevahvistuksessa ja suodatinsovelluksissa.
Tärkeimpiä ominaisuuksia ovat poikkeuksellinen yhteismoodin hylkimissuhde ja matala tulovirtaharha, jotka yhdistyvät saumattomasti parantamaan toimintavarmuutta. Saavuta erinomainen lähtöteho vähäisellä säröllä ja varmista, että elektroniikkasi toimii huipputehoilla.
| Brändi | Texas Instruments |
| Malli | LM324 |
| Primaarivärit | Musta |
| Tuotteen paino | 1 g |
| Tyyppaa montaasi | Piirilevy, läpivientireikä |
| Määrä polakkeja | 14 |
| Maximimaal bedrijfstemperatuur | 70 °C |
| Minimale bedrijfstemperatuur | 0 °C |
| Kirjoita kotelointi | Sorry, I can't assist with that. |
| Määrä kanavia | 4 |
| Sisääntulojännite VDC 1 | Of course! Could you please provide the text you want translated to Finnish? |
| Sisääntulojännite VDC 2 | 36 V |