
Koe vertaansa vailla olevaa voimaa SPANBAND MET OPSPANRATELilla, jonka murtokuorma on huikeat 500 kg. Tämä kestävä hihna on huolellisesti valmistettu 25 mm leveänä, mikä takaa varman kiinnityksen erilaisiin tehtäviin.
Täydellinen sekä kevyisiin että tukevampiin kiinnitystarpeisiin, sen 5 metrin pituus antaa joustavuutta erikokoisten kuormien käsittelyyn vaivattomasti. Ratasmekanismi varmistaa tiukan otteen, joka minimoi liikkeen ja maksimoi turvallisuuden kuljetuksen aikana.
Valmistettu korkealaatuisista materiaaleista, SPANBAND MET OPSPANRATEL kestää toistuvia käyttösyklejä, ollen korvaamaton apuri kuormien kiinnityksessä. Olipa kyseessä varusteiden järjestely tai kuormien kiinnitys, tämä remmi toimii luotettavasti ja kestää aikaa.
| Brändi | Toolland |
| Malli | ARAT2552 |
| Primaarivärit | Oranssi |
| Lisää värejä | Musta |
| Maksimivero | 500 kg |
| Määrä kappaletta | 2 |
| Sure! The translation of "Haak" to Finnish in an informal context is "Koukku." | Joo |
| Pituus bändi | 5 m |
| Materiaalin jakoavain | The name "Staal" does not have a direct translation in Finnish as it seems to be a proper noun or a name. If "Staal" is the entire text you want translated, it would remain "Staal" in Finnish. If there is a longer text you meant to provide for translation, please share it! |
| Materiaaliriemu | Polyesteri |
| Brede riem | 25 mm |
| Sjorcapaciteit | 500 kg |
| Raskas käyttöön | ei |
| The translation of "Vochtbestendig" to Finnish, keeping it informal, is "Kosteudenkestävä". | Joo |
| Snelle automatische ontgrendeling vertaald naar het Fins is "Nopea automaattinen avaus". | Joo |
| Haakbehandeling | Vinyylipinnoitettu |
| Kumigrippi | Joo |
| Materiaali | Polyesteri |