
Muuta ompeluprojektisi kirkkaan punaisella PIJL VOOR 15mm KNOOP -napilla. Tämä kestävä nappi tekee mistä tahansa vaatteesta näyttävän yksityiskohdan.
Tämän napin hyödyt ovat muun muassa parempi värinpitävyys, sileä pinta ja vastustuskyky halkeilulle. Sen 15 mm koko on ihanteellinen paitoihin, puseroihin ja kevyisiin takkeihin.
Käytä tätä lisäämään väriläiskä yksiväriseen asuusi tai yhdistele sitä suunnitelmiesi eloisien kuvioiden kanssa. Helppo kiinnittää, se yhdistää toiminnallisuuden ja tyylikkyyden sulavasti luoviin projekteihisi.
| Brändi | Seder |
| Malli | PL15R |
| A | 15 mm |
| B | 0 mm |
| D | 9,5 mm |
| C | 1,5 mm |
| Painikkeelle Ø | 15 mm |
| Väri | punainen |