
Perelin alumiininen työkalulaukku on kooltaan 425 x 305 x 125 mm ja sen tilavuus on 16,2 litraa. Tämä monikäyttöinen säilytyslaatikko on täydellinen työkalujen ja tarvikkeiden järjestämiseen ja kuljettamiseen.
Kevyt mutta kestävä kotelo on varustettu vahvistetuilla kulmilla lisäämään kestävyyttä. Muokkaa sisätilaa tarpeidesi mukaan irrotettavilla välilevyillä, joten jokaiselle työkalulle löytyy oma paikkansa.
Turvallisuus on etusijalla kahdella mukana tulevalla avainlukolla, jotka pitävät tavarasi turvassa. Olitpa sitten säilyttämässä ruuvimeisseleitä tai pieniä elektronisia komponentteja, tämä kotelo mukautuu monenlaisiin säilytystarpeisiin.
| Brändi | Perel |
| Malli | 1819 |
| Primaarivärit | harmaa |
| Lisää värejä | Musta |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 305 mm |
| De hoogte van het product | 125 mm |
| Productbreedte | 425 mm |
| Tuotteen paino | Vuosi 1933. |
| Binnenbreedte in Finnish is "sisäleveys." | 407 mm |
| Sisäinen syvyys | 287 mm |
| Inwendige korkeus | 110 mm |
| Verstelbare compartimenten voidaan kääntää suomeksi sanomalla "säädettävät lokerot". | Joo |
| Otteen kanssa | Joo |
| Verwijderbare compartimenten käännettynä suomeksi on "irrotettavat lokerot". | ei |
| Sisällön määrä | 16,2 l |
| Määrä osastoja | 3 |
| Kirjoita paikka | Alumiiniset säpit, avainlukko, laukun lukko |
| Kokoontaittuva kahva | Joo |
| The Dutch word "Schouderriem" translates informally to "olkahihna" in Finnish. | ei |
| Maksimivero | 6 kg |
| Pyörillä | ei |
| Materiaalin sisäpinta | Pehmustettu |
| Trolley-toiminto | ei |
| Gereedschapspaneel wordt in het Fins vertaald als "työkalupaneeli". | ei |
| Määrää avaimia | 2 |
| Vedenkestävä | ei |
| Kirjoita hoek | Vahvistettu, Nelikulmainen |
| Telescopinen kahva | ei |
| Materiaali | Alumiini |