
Ladattava sähköinen kärpäslätkä nostaa sun tuholaistorjuntasi uudelle tasolle yhdistämällä teknologian ja mukavuuden. Lataamalla se on käytettävissä loputtomasti, ja tämä kärpäslätkä iskee kärpäset ja hyttyset heti osuttaessa.
Sen tehokas sähköverkko takaa nopeat tulokset, ja sen ergonominen kahva tarjoaa mukavan otteen. Lataa se USB:n kautta, mikä varmistaa ympäristöystävällisen ja tehokkaan käytön. Pääset eroon ei-toivotuista tuholaisista yhdellä pyyhkäisyllä.
| Brändi | Edialux |
| Malli | EDX-1103004582 |
| Primaarivärit | Sininen |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 3,3 cm |
| De hoogte van het product | 58,5 cm |
| Productbreedte | 24,5 cm |
| Tuotteen paino | 260 g |
| Säänkestävä | ei |
| Materiaali (yksityiskohta) | ABS (akryylinitriili-butadieeni-styreeni) |
| Binnen-/buitengebruik | Sisällä, Ulkona |
| Suorittaa loppuun | Sure, could you please provide the text you would like translated? |
| Eigenschap Materiaal translates to "Materiaal eigenschap" in Dutch. In Finnish, it would be "Materiaalin ominaisuus." | Sure, could you please provide the text you would like translated? |
| Uudelleenkäytettävä | Joo |
| Esikäsittely | Ei koske |
| Schrijf ongediertebestrijding | Sähköinen kärpäslätkä |
| Hakujakso | Koko vuoden ympäri |
| Taistelu vastaan | Lentävät hyönteiset |
| Tuottavuusehdot | "elektrocutie" in Finnish would be "sähköisku". |
| Materiaali | Muovi |