
Tämä tehokas megafoni, malli MP66S, vahvistaa ääntäsi sen jykevällä 50 W teholla, varmistaen että tulet kuulluksi pitkien matkojen päässä ja meluisissa ympäristöissä.
Varustettuna sireenitoiminnolla, se tarjoaa tehokkaan tavan kiinnittää välittömästi huomio, kun sitä tarvitaan, mikä tekee siitä korvaamattoman rakennustyömailla tai ulkoilmatapahtumissa.
Toimii kahdeksalla LR14 1,5 V alkaliparistolla (tyyppi C), tämä megafoni lupaa pitkäkestoista suorituskykyä, joten voit käyttää sitä pitkään ilman, että paristoja tarvitsee vaihtaa usein.
Kevyt ja helposti mukana kuljetettava MP66S istuu mukavasti käteen, mikä takaa helpon käsiteltävyyden. Kestäväksi suunniteltu laite on olennainen työkalu selkeään viestintään silloin, kun luotettavuus on tärkeää.
| Brändi | Velleman |
| Malli | MP66SSET |
| Pariston IEC-koko | C/LR14 |
| Primaarivärit | Musta |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 24 cm |
| De hoogte van het product | 35 cm |
| Tuotteen paino | 1200 g |
| Paristot mukana | Joo |
| Sure, but it seems like "Accuspanning" might be a brand or specific term that isn't in Finnish. Could you clarify if this needs translation or should it remain as is? | 1,5 V |
| Werkt op batterij" translates to "Toimii paristolla" in Finnish. | Joo |
| Otteen kanssa | Joo |
| Maksimaalinen teho | 50 W |
| Ingangsjännite VDC | 12 V |
| Volyyminsäätö | Joo |
| Maksimi kuultava etäisyys | 1200 m |
| Megafoonin toiminnot | Toistaa,Äänitys,Äänitorvi,Ääni |
| Benodigde batterij in het Fins kan informeel vertaald worden als "tarvittava akku". | Joo |
| The Dutch word "Schouderriem" translates informally to "olkahihna" in Finnish. | Joo |
| Halkaisijan yksikkö | 23 cm |
| Maximaalinen äänentasotaso | 120 dB |
| DC-liitinkoot | Sytkäri |
| Kirjoita liitin 1 | USB |
| Bluetooth-yhteys | Joo |
| Maximale registratieperiode | 700 sekuntia |
| Maksimaalinen treenivaste | 6000 Hz |
| Minimaalinen taajuusvaste | 500 Hz |
| On / off kytkin | Joo |
| Paristojen lukumäärä |
| Materiaali | ABS |