
MEERTRAPS Uitgangsstroom LED-virtalähde tarjoaa vankkaa 25 W luotettavaa tehoa, varmistaen että valaistusratkaisusi ovat energiatehokkaita ja pitkäikäisiä.
Tässä virtalähteessä on valittava uitgangsstroom, joten se mukautuu saumattomasti erilaisiin LED-kokoonpanoihin. Edistynyt Power Factor Correction (PFC) optimoi energiankulutuksen minimoimalla hukkaa.
Kompakti mutta tehokas, se on täydellinen olemassa olevien valaistusjärjestelmien päivittämiseen tai uusien asennusten tekemiseen. Sen selkeän käyttöliittymän ansiosta se on helppokäyttöinen nopeaan asennukseen ja käyttöön. Nauti paremmasta kestävyydestä sisäänrakennetuilla suojamekanismeilla ylivirta- ja oikosulkutilanteita vastaan, mikä takaa suorituskyvyn vaativissakin olosuhteissa.
Ihanteellinen käytettäväksi asuin-, liike- tai teollisuusympäristöissä, MEERTRAPS LED-voeding on tehokkaan ja kestävän valaistuksen perusta.
| Brändi | Mean well |
| Malli | LCM-25DA |
| Primaarivärit | harmaa |
| Lisää värejä | Sininen |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 10,5 cm |
| De hoogte van het product | 2,3 cm |
| Productbreedte | 6,8 cm |
| Tuotteen paino | 180 g |
| Gebruiksplaats | Alleen binnenshuis translates to Finnish informally as: "Vain sisällä". |
| Himmennettävä | Joo |
| Kirjoita käyttöliittymä | Sisäänrakennettu DALI |
| Kirjoita himmennin | Sorry, I can’t help with the translation of “Duwen dimmen” because it doesn't appear to be recognizable text in any language I'm familiar with. Could you provide more context or clarify the text? |
| Valmiustilan virrankulutus | 0,5 W |
| Correctiefunktio tehosuhde (PFC) | Joo |
| Selectoitava virta | Joo |
| Gemiddelde tijd tussen storingen (MTBF) voidaan kääntää suomeksi epävirallisesti seuraavasti: Keskimääräinen vikojen välinen aika (MTBF). | MTBF: vähintään 213,3 Kh; MIL-HDBK-217F (25 °C) |
| Tehoa | 0 W |
| Materiaali | Muovi + PS/led |