
Muunna autosi vilkkuj�rjestelm� LED-vilkulla upeassa sinisess�. Suunniteltu toimimaan 12 V tasavirralla, t�m� tehokas vilkku tarjoaa kirkasta ja luotettavaa n�kyvyytt� turvallisuuden takaamiseksi.
77 mm halkaisijallaan tämä kompakti LED-valo istuu saumattomasti erilaisiin ajoneuvomalleihin ja parantaa niiden ulkonäköä. LED-tekniikka tarjoaa pienemmän virrankulutuksen ja pidemmän käyttöiän verrattuna perinteisiin lamppuihin.
Ihanteellinen ajoneuvoihin tai koneisiin, tämä sininen LED-valo tarjoaa kirkkaat ja selkeät hälytykset, leikkaa helposti sumun, sateen tai usvan läpi varmistaen parhaan näkyvyyden tiellä tai työmaalla.
| Brändi | Velleman |
| Malli | HAA40BN |
| Kaapelin pituus | 40 cm |
| Primaarivärit | Sininen |
| Lampun tyyppi | The word "led" can be translated informally to Finnish as "ledi," which is a common slang or informal term for LED lights in Finnish. Let me know if you need translation for a longer text or a different context! |
| Paristot mukana | ei |
| Gebruiksplaats | Alleen binnenshuis translates to Finnish informally as: "Vain sisällä". |
| Halkaisijan yksikkö | 77 mm |
| Lisämateriaalia | Akryyli |
| LED:ien väri | Valkoinen |
| Määrä ledejä. | 15 |
| Sisääntulojännite VDC 1 | 6 v |
| Sisääntulojännite VDC 2 | 15 vuotta |
| Werkstress | 12 V |
| Valotila | Knipperen translates to Finnish as "räpäyttää." |
| Maksimi sisäänvirta VDC. | 135 mA |
| Minimaalinen sisäänvirta VDC. | 105 mA |
| Maximi salamannopeus minuutissa | 100 |
| Minimaalinen liekkipulssi minuutissa | 80 |
| Materiaali | ABS |