
HAAKSE PrintConnector - Uros - 8 kontaktia tarjoaa saumattoman liitettävyyden kompakteissa tiloissa. Tämä liitin on ihanteellinen ahtaisiin kulma-asennuksiin ja varmistaa tehokkaan tiedon ja signaalin siirron vähäisellä häiriöllä.
Suunniteltu huolella, sen kahdeksan kontaktia takaavat vakaat yhteydet samalla kun ne vähentävät signaalihäviötä. Usein löytyy monimutkaisista piireistä, se toimii hermosolmuna, aivan kuin liikennevalot vilkkaassa risteyksessä, varmistaen että kaikki sujuu sulavasti.
Helppo integroida, sen kulmamallinen muotoilu minimoi tilarajoitteet, mikä tekee siitä täydellisen räätälöityihin elektroniikkalaitteisiin tai monimutkaisiin piirilevysuunnitelmiin. Luotettavuuden ja innovaation yhdistelmä, se on olennainen osa suorituskykyisiä järjestelmiä.
| Brändi | Velleman |
| Malli | BTWMH8 |
| Primaarivärit | Valkoinen |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 5,8 mm |
| De hoogte van het product | 13,5 mm |
| Productbreedte | 17,82 mm |
| Tuotteen paino | 1 g |
| Muoto | L-muoto |
| Lisämateriaalia | Messinki, Tina |
| Käynnissä on kaapeli. | ei |
| Määrä Yhteyksiä | 8 |
| It looks like "Brandbaarheid" is in Dutch, and it means "flammability" in English. The informal Finnish translation for "flammability" is "syttyvyys." | UL 94 V-0 |
| Sisääntulojännite VDC 2 | 50 V |
| The Dutch word "Geslacht" translates to Finnish as "Sukupuoli." | The word "mannelijk" in English translates to "male" or "masculine." In Finnish, you can say "miehekäs." Let me know if you need further assistance! |
| Maximale DC-stroom | 3 A |
| Toepasbare PCB-paksuus | 1,6 mm |
| Rivien määrä | 1 |
| Piki | mm |
| Materiaali | Nylon |