
HAAKSE PRINTCONNECTOR - MANNELIJK - 2 CONTACTEN tarjoaa tarkan liitettävyyden kahden kontaktin liitännällään, varmistaen saumattoman integroitumisen erilaisiin elektroniikkaprojekteihin.
Kompakti ja kestävä, se mahtuu vaivatta ahtaisiin tiloihin säilyttäen samalla kestävyyden. Korkealaatuisen rakenteensa ansiosta signaalihäiriöt ovat minimissä. Tämä urosliitin on ihanteellinen tehokkaita piirikytkentöjä varten, tarjoten luotettavuutta ja suorituskykyä elektronisille laitteillesi.
Specifikaatiot sisältävät: tilaa säästävä viistomalli, kaksikontaktinen kokoonpano yksinkertaisiin mutta tehokkaisiin liitoksiin, ja yhteensopivuus laajan laitevalikoiman kanssa. Täydellinen sovelluksille, jotka vaativat vakaat ja turvalliset kiinnitykset ilman ylimääräistä tilantarvetta.
| Brändi | Velleman |
| Malli | BTWMH2 |
| Primaarivärit | Valkoinen |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 5,8 mm |
| De hoogte van het product | 13,5 mm |
| Productbreedte | 5,1 mm |
| Tuotteen paino | 0,27 g |
| Muoto | L-muoto |
| Lisämateriaalia | Messinki, Tina |
| Käynnissä on kaapeli. | ei |
| Määrä Yhteyksiä | 2 |
| It looks like "Brandbaarheid" is in Dutch, and it means "flammability" in English. The informal Finnish translation for "flammability" is "syttyvyys." | UL 94 V-0 |
| Sisääntulojännite VDC 2 | 50 V |
| The Dutch word "Geslacht" translates to Finnish as "Sukupuoli." | The word "mannelijk" in English translates to "male" or "masculine." In Finnish, you can say "miehekäs." Let me know if you need further assistance! |
| Maximale DC-stroom | 3 A |
| Toepasbare PCB-paksuus | 1,6 mm |
| Rivien määrä | 1 |
| Piki | mm |
| Materiaali | Nylon |