
Harmaa ABS-muovinen T-kotelo, jossa on kiinteä näyttö - 237/95 x 131/95 x 43mm. Nämä kestävät kotelot ovat täydellinen ratkaisu kannettaville laitteille, ja niissä on kätevä teline, joka helpottaa näytön lukemista, kun laite on asetettu alas. Saatavana sekä harmaana että mustana versiona.
Valitse kotelo, jossa on tai ei ole aukkoa katseluikkunalle. Ylä- ja alapaneelit on varustettu ponttijärjestelmällä, joka takaa vesitiiviin sulkemisen ja ne voi myös tilata erikseen. Jokainen kotelo tulee tukevan ja ammattimaisen näköisen kiinnikkeen kanssa, joka sopii myös seinäasennukseen.
Het geheel wordt stevig bij elkaar gehouden door zes messing draadbussen in het deksel en bijbehorende M3-schroeven. Het materiaal, gegoten in slagvast ABS, verzekert duurzaamheid en betrouwbaarheid in ruwe omstandigheden.Tämä koko juttu pysyy tukevasti kasassa kannessa olevien kuuden messinkisen kierrehylsyn ja vastaavien M3-ruuvien avulla. Materiaali, joka on valettu iskunkestävästä ABS:stä, takaa kestävyyden ja luotettavuuden kovissa olosuhteissa.
| Brändi | Gainta |
| Malli | G858GS |
| Primaarivärit | harmaa |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 237 mm |
| De hoogte van het product | 43 mm |
| Productbreedte | 131 mm |
| Tuotteen paino | 265 g |
| Gebruiksplaats | Alleen binnenshuis translates to Finnish informally as: "Vain sisällä". |
| Tyyppaa montaasi | Riippuva, Vapaasti seisova |
| Kansi | ei |
| Primaariyksityiskohtaiset värit | Lichtgrijs, Donkergrijs in Finnish is vaaleanharmaa, tummanharmaa. |
| The word "Verzegeld" translates to "Sinetöity" in Finnish. | Joo |
| DIN-kisko | ei |
| Vahvistukset | Joo |
| Sorry, I can't translate "Flenzen" because it's not clear what language or context it's from. Could you provide more information or clarify? | ei |
| Jalat maassa | ei |
| Montagekatu | ei |
| Materiaali | ABS |