
Vihreä Geïsoleerde Krokodillenklem 27mm tarjoaa vahvan otteen kestävän, eristetyn muotoilunsa ansiosta ja on täydellinen erilaisiin sähkötyöihin.
Edut:
Tekniset tiedot:
Piiridiagnostiikasta kotitalouskorjauksiin, sen monipuolinen muotoilu toimii siellä, missä tarvitaan tarkkoja liitoksia. Kuten luotettava apuri, se pitää osat tukevasti yhdessä, mikä tekee monimutkaisista tehtävistä paljon helpompia hallita.
| Brändi | Any brand |
| Malli | CM5G |
| Primaarivärit | Vihreä |
| Lisää värejä | harmaa |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 8,05 mm |
| De hoogte van het product | 9,91 mm |
| Productbreedte | 37,15 mm |
| Tuotteen paino | 1,32 g |
| Lisämateriaalia | Sure! The translation of "Vernikkeld, Staal" to informal Finnish is: "Niklattu, teräs". |
| Extra kleuren gedetailleerd" translates to "Lisää värejä yksityiskohtaisesti" in Finnish. | Metalli |
| Sähkövirta | Sure! Here's the translation: "5 A" |
| Eristetty | Joo |
| The Dutch word "Geslacht" translates to Finnish as "Sukupuoli." | Sure! The word "Vrouwelijk" can be informally translated to Finnish as "naisellinen". |
| Maximi johtimen koko | 2 mm |
| Beschermd contact in Finnish would be "suojattu yhteys." | Joo |
| Materiaali | PVC (polyvinyylikloridi) |