
Geïsoleerde Krokodillenklem 27 mm keltainen tarjoaa vertaansa vailla olevaa kestävyyttä tukevalla, eristetyllä suunnittelullaan. Täydellinen turvallisiin, väliaikaisiin sähköliitoksiin.
Kestää korkeaa jännitettä, tämä puristin varmistaa turvallisuuden ja luotettavuuden eri testitilanteissa. Sen kirkas keltainen väri tekee siitä helposti näkyvän, vähentäen työkalujen katoamista.
Ihanteellinen piirin luomiseen, jännitteen mittaamiseen ja akkupäätteisiin liittämiseen. Vahvalla otteella varustettuna se tarttuu johtoihin vaivatta, kuin krokotiilin purenta. Kokeile sujuvaa ja tehokasta suorituskykyä joka käytön yhteydessä.
| Brändi | Any brand |
| Malli | CM5Y |
| Primaarivärit | Keltainen |
| Lisää värejä | harmaa |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 8,05 mm |
| De hoogte van het product | 9,91 mm |
| Productbreedte | 37,15 mm |
| Tuotteen paino | 1,32 g |
| Lisämateriaalia | Sure! The translation of "Vernikkeld, Staal" to informal Finnish is: "Niklattu, teräs". |
| Extra kleuren gedetailleerd" translates to "Lisää värejä yksityiskohtaisesti" in Finnish. | Metalli |
| Sähkövirta | Sure! Here's the translation: "5 A" |
| Eristetty | Joo |
| The Dutch word "Geslacht" translates to Finnish as "Sukupuoli." | Sure! The word "Vrouwelijk" can be informally translated to Finnish as "naisellinen". |
| Maximi johtimen koko | 2 mm |
| Beschermd contact in Finnish would be "suojattu yhteys." | Joo |
| Materiaali | PVC (polyvinyylikloridi) |