
Geïsoleerde Krokodillenklem 27mm sinisenä tarjoaa varman ja eristetyn pidikkeen sun sähköprojekteihin, ja se toimii luotettavasti monissa eri olosuhteissa.
Valmistettu vahvalla eristyksellä, se takaa turvallisuuden ja vähentää oikosulkujen riskiä. Kirkas sininen väri parantaa näkyvyyttä ja tekee siitä helpon löytää, vaikka ympärillä olisi sotkua.
Sen kompakti 27 mm:n koko on täydellinen ahtaisiin tiloihin, ja se mahdollistaa monenlaisia sovelluksia yksinkertaisista piireistä monimutkaisiin järjestelmiin. Vankka jousimekanismi varmistaa lujan ja tasaisen otteen johtimista.
Käytä tätä monipuolista alligaattoriklipsiä yhdistämiseen, testaamiseen ja huoltamiseen helposti, tietäen että se sulautuu saumattomasti työskentelyysi kuin luotettava työkalu.
| Brändi | Any brand |
| Malli | CM5BL |
| Primaarivärit | Sininen |
| Lisää värejä | harmaa |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 8,05 mm |
| De hoogte van het product | 9,91 mm |
| Productbreedte | 37,15 mm |
| Tuotteen paino | 1,32 g |
| Lisämateriaalia | Sure! The translation of "Vernikkeld, Staal" to informal Finnish is: "Niklattu, teräs". |
| Extra kleuren gedetailleerd" translates to "Lisää värejä yksityiskohtaisesti" in Finnish. | Metalli |
| Sähkövirta | Sure! Here's the translation: "5 A" |
| Eristetty | Joo |
| The Dutch word "Geslacht" translates to Finnish as "Sukupuoli." | Sure! The word "Vrouwelijk" can be informally translated to Finnish as "naisellinen". |
| Maximi johtimen koko | 2 mm |
| Beschermd contact in Finnish would be "suojattu yhteys." | Joo |
| Materiaali | PVC (polyvinyylikloridi) |