
Suojaa grilli tällä kestävällä suojalla, joka on kooltaan 165 x 63 x 90 cm. Se on valmistettu vedenpitävästä ja UV-kestävästä materiaalista, joka pitää grillin turvassa sään vaikutuksilta.
Helppokäyttöiseksi suunniteltu päällinen pysyy tiukasti paikoillaan säädettävien hihnojen ansiosta, jotka takaavat napakan istuvuuden tuulisilla keleillä. Sivutuuletusaukot estävät kosteuden kertymisen ja näin ehkäisevät ruostetta ja korroosiota.
Pidä grillisi loistokunnossa ympäri vuoden, valmiina aurinkoisiin päiviin, perhejuhliin ja viikonloppugrillailuihin. Tämä on täydellinen apuri grillivälineidesi eliniän pidentämiseen.
| Brändi | Toolland |
| Malli | PM2017 |
| Primaarivärit | Vihreä |
| Lisää värejä | Musta |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 90 cm |
| De hoogte van het product | 63 cm |
| Productbreedte | 165 cm |
| Tuotteen paino | 500 g. |
| Muoto | Rechthoekig in Finnish (informal) is "suorakulmainen." |
| UV-kestävä | ei |
| Varausvahvistus | ei |
| Ilmanvaihtojärjestelmä | ei |
| Pantone-väri | 560 °C |
| Materiaali | PE (polyetyleeni) |
| Vedenkestävä | ei |