
Tapaa käytännöllinen ratkaisu kaikkiin pakettitarpeisiisi: Malmön Dropbox voor postpakketjes, jonka mitat ovat 42 x 26 x 50,5 cm. Suunniteltu sekä sisä- että ulkokäyttöön, se varmistaa turvalliset toimitukset säällä kuin säällä.
Sen vankka teräsrakenne takaa paremman kestävyyden ja pitkän käyttöiän. Turvallinen lukitusmekanismi varmistaa, että pakettisi pysyvät turvassa ja helposti saatavilla. Säänkestävä pulverimaalaus pitää postilaatikon siistinä sääolosuhteista huolimatta.
Täydellinen kaikkeen kirjoista elektroniikkaan, sen monipuolinen muotoilu sopii vaivattomasti mihin tahansa ympäristöön. Asenna vain ja nauti kätevästä ja huolettomasta tavasta hallita postia ja paketteja.
| Brändi | Perel |
| Malli | BG58000V2 |
| Primaarivärit | Musta |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 26 cm |
| De hoogte van het product | 50,5 cm |
| Productbreedte | 42 cm |
| Tuotteen paino | 7400 g |
| Materiaali (yksityiskohta) | RVS/Inox (ruostumaton teräs) |
| Binnen-/buitengebruik | Ulkona |
| Suorittaa loppuun | Jauhemaalaus |
| Eigenschap Materiaal translates to "Materiaal eigenschap" in Dutch. In Finnish, it would be "Materiaalin ominaisuus." | Corroosionkestävä |
| Met bevestigingsmateriaal in het Fins is "Kiinnitysmateriaalilla." | Joo |
| Määrää avaimia | 2 |
| Sijainti Heittoaukko | Yläpuoli |
| Sijainti Posti Poistaminen | Etuosa |
| Met Brievenbuspaal” can be translated informally into Finnish as: “Postilaatikkotolpan kanssa” | ei |
| Tavannut Krantenrolin | ei |
| Met Slot käännetään suomeksi epävirallisesti nimellä "Met Slotilla". | Joo |
| Leveys Syöttöaukko | 36 cm |
| Asentaminen (Asentaminen) | Seinäkiinnitys |
| Materiaali | Metalli |