
Nooit meer halfrauw of te gaar gebakken vlees! Met de EasyBBQ-app en deze draadloze thermometer meet je snel en makkelijk of het vlees de juiste temperatuur heeft bereikt en of het gaar is.
Steek gewoon de sonde van de thermometer in het vlees, kies het vleessoort en stel de gewenste gaarheid in, EasyBBQ doet de rest. Via je smartphone kun je op een afstand van 10 m meten of het vlees gaar is. De thermometer geeft een signaal als het vlees de gewenste temperatuur heeft bereikt. Dankzij EasyBBQ kun je lekker bij je vrienden aan tafel blijven zitten en de barbecue het werk laten doen.
| Brändi | Velleman |
| Malli | DTP10 |
| Pariston IEC-koko | CR2032 (5004LC) |
| Primaarivärit | Musta |
| Lisää värejä | harmaa |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 12 mm |
| De hoogte van het product | 33 mm |
| Productbreedte | 33 mm |
| Tuotteen paino | 28 g |
| Lampun tyyppi | The word "led" can be translated informally to Finnish as "ledi," which is a common slang or informal term for LED lights in Finnish. Let me know if you need translation for a longer text or a different context! |
| Paristot mukana | Joo |
| Werkt op batterij" translates to "Toimii paristolla" in Finnish. | Joo |
| Samenstelling batterij" in Finnish is "Akun koostumus." | Litium |
| LED-merkkivalo | Joo |
| Extra kleuren gedetailleerd" translates to "Lisää värejä yksityiskohtaisesti" in Finnish. | Metalli |
| Yhteydet | bluetooth |
| Bluetooth-versio | Bluetooth 4.0 tai uudempi |
| Bediening via mobiisovellus. | Joo |
| Bluetooth-yhteyden kantama | 10 m |
| Anturin kaapelin pituus | 0 m |
| Paristojen lukumäärä |