
Brandvertragende behuizing in lichtgrijs met zwarte eindpanelen, formaat 260 x 180 x 65 mm, geschikt voor instrumentatie en telecommunicatieapparatuur.
Gevormd in slagvast ABS, biedt deze behuizing structurele integriteit en duurzaamheid. Het ontwerp heeft een tand-en-groef verbinding voor stevige sluiting, met speciaal ontworpen ABS eindplaten voor verbeterde bescherming.
Kotelo on viimeistelty korkeimpien laatustandardien mukaisesti, siinä on naarmuuntumaton pinta ja kevyt pintakuviointi. Siinä on aukkoja, joiden ansiosta piirilevyjä voidaan asentaa pystysuoraan, ja G700-sarjassa on tukevat ruuvitapit, joilla paneelien ja kansien kiinnitys on turvallista.
Bij levering worden alle behuizingen in deze serie geleverd met vier rubberen voetjes, met als uitzondering de G738, die deze niet bevat.Kaikki tämän sarjan kotelot toimitetaan neljän kumijalan kanssa, paitsi G738, joka ei sisällä niitä.
| Brändi | Gainta |
| Malli | G758V |
| Primaarivärit | Harmaa, Musta |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 180 mm |
| De hoogte van het product | 65 mm |
| Productbreedte | 260 mm |
| Tuotteen paino | 433 g |
| Gebruiksplaats | Alleen binnenshuis translates to Finnish informally as: "Vain sisällä". |
| Tyyppaa montaasi | Vapaa-ajallinen. |
| Kansi | ei |
| Primaariyksityiskohtaiset värit | Vaaleanharmaa |
| The word "Verzegeld" translates to "Sinetöity" in Finnish. | ei |
| DIN-kisko | ei |
| Vahvistukset | ei |
| Sorry, I can't translate "Flenzen" because it's not clear what language or context it's from. Could you provide more information or clarify? | ei |
| Jalat maassa | Joo |
| Montagekatu | ei |
| Materiaali | ABS |