
Brandvertragende behuizing - lichtgrijs met zwarte eindpanelen 225 x 165 x 40 mm. Ideaal voor instrumenten en telecommunicatieapparatuur.
Gegoten in schokbestendig ABS. Het ontwerp van deze behuizingen bestaat uit twee delen met een tand-en-groef verbinding tussen het bovenste en onderste deel en speciaal ontworpen eindplaten in ABS.Valmistettu iskunkestävästä ABS:stä. Näiden koteloiden suunnittelu koostuu kahdesta osasta hammas- ja uraliitoksella ylä- ja alaosan välillä sekä erityisesti suunnitelluista ABS-päätylevyistä.
De afwerking gebeurt volgens de hoogste kwaliteitsnormen: het oppervlak van het bovenste en onderste deel is krasbestendig en is uitgevoerd in een licht reliëf. Sleuven zijn voorzien voor de verticale montage van PCB's en de G700-serie is uitgerust met studs om de panelen en het deksel stevig vast te schroeven. Alle behuizingen in deze serie worden geleverd met vier rubberen voetjes, met uitzondering van de G738.---Viimeistely hoidetaan korkeimpien laatuvaatimusten mukaisesti: ylä- ja alapinnan pinta on naarmuuntumaton ja siinä on kevyt kohokuvio. Aukkopaikat on varattu pystysuoraan PCB-asennukseen, ja G700-sarjassa on tapit, joilla voit kiinnittää paneelit ja kannen tukevasti. Kaikissa tämän sarjan koteloissa on neljä kumijalkaa, paitsi G738:ssa.
| Brändi | Gainta |
| Malli | G747 |
| Primaarivärit | Harmaa, Musta |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 40 mm |
| De hoogte van het product | 165 mm |
| Productbreedte | 225 mm |
| Tuotteen paino | 318,5 g |
| Tyyppaa montaasi | The text "Verticaal" in English means "Vertical". In Finnish, you would say "Vertikaalinen". If you want to be informal, you could just use the English word "Vertikaali," which is often understood in casual contexts. However, since the word is used as a label or a name, it might not need translation depending on the context. |
| Primaariyksityiskohtaiset värit | Vaaleanharmaa |
| Materiaali | Palosuojattu ABS |