
Nämä pienikokoiset 50W vastukset tarjoavat vaikuttavaa suorituskykyä laajoissa piireissä. Korkealaatuisista materiaaleista valmistetut kierretyt vastukset takaavat luotettavan virranhallinnan vaativissa tilanteissa.
220 ohmin vastusten ansiosta nämä komponentit ovat ihanteellisia suurempiin elektroniikkaprojekteihin. Anodisoidusta alumiinijäähdytyselementistä tehty kotelo optimoi lämmön haihtumisen tehokkaasti.
Gebruik voorbeelden zoals krachttoepassingen of geavanceerde prototypes om te profiteren van hun vermogen en thermische geleidbaarheid. Deze weerstanden garanderen temperatuurstabiliteit zonder concessies te doen aan duurzaamheid of prestaties.Tässä olis epävirallinen käännös suomeksi:Käytä esimerkkeinä vaikkapa tehonsovelluksia tai kehittyneitä prototyyppejä hyödyntääksesi niiden kapasiteettia ja lämmönjohtavuutta. Nämä vastukset takaavat lämpötilavakauden tinkimättä kestävyydestä tai suorituskyvystä.
| Brändi | RB |
| Malli | RH220E0 |
| Resistanssi | 0 Ω Vastuksen värikoodaustyökalu |
| Primaarivärit | Punainen |
| Lisää värejä | harmaa |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 29 mm |
| De hoogte van het product | 15,5 mm |
| Productbreedte | 70 mm |
| Tuotteen paino | 28 g |
| Tyyppaa montaasi | I'm sorry, but "Schroef" does not appear to be a complete sentence or phrase in English or another common language. However, if "Schroef" is meant to be translated into Finnish and it refers to the Dutch word for "screw," the translation would be "ruuvi." If you meant something else, please provide more context or details! |
| Primaariyksityiskohtaiset värit | Ostaja |
| Extra kleuren gedetailleerd" translates to "Lisää värejä yksityiskohtaisesti" in Finnish. | Metallinen hopea |
| Toleranssi (+/-) | 5 % |
| Dielektrinen lujuusjännitearvo VAC | 3000 V |
| Minimi eristysvastus 500 VDC:llä | 100 MΩ |
| Veronvastarinta | Delta R/R < ±1 % + 0,05 ohmia (pintalämpötila enintään 350°C) |
| Kortetermijnoverbelasting | ΔR/R < ±2% + 0,05 ohmia (100% teho 5s) |
| Lämpötilanvastuskerroin (TCR) (+/-) | 200 ppm/°C |
| Tehoa | 0 W |
| Materiaali | Eloxoitu alumiini |