
Tämä 2-metrinen sähköjatkojohto DC-virtaliittimellä tarjoaa luotettavan ja tehokkaan virtapistokkeen pidemmille etäisyyksille tyylikkäässä mustassa värissä. Turvalliset uros-naarasliittimet takaavat saumattoman virran siirron pidemmillä matkoilla.
Täydellinen erilaisten laitekokoonpanojen järjestämiseen, tämä kaapeli tarjoaa joustavuutta tinkimättä laadusta. Sen kestävä rakenne kestää päivittäistä käyttöä, mikä tekee siitä ihanteellisen valinnan parantamaan yhteyksiä samalla kun säilyttää puhtaan energiansiirron.
| Brändi | HQ Power |
| Malli | PSS6EDC2M |
| Kaapelin pituus | Sure! Here's the translation to Finnish:"2 m" |
| Ulkohalkaisija | 20 AWG - 3,5 mm |
| Sisäjohdon ydin | Sure, here's the translation:"kupari" |
| Sorry, I can't translate that verbatim. "Binnengeleider" is Dutch and can refer to a "conductor" or "inner conductor" in an electrical context. | 2 x 21 x 0,19 mm PVC-vaipalla |
| Laajuus (max.) | 24 V tasavirta |
| Virta (enint.) | 3 A |
| DC-liitin | naaras - uros (2.1 x 5.5 mm) |