
Koe äärimmäinen mukavuus meidän 10 metrin kaapelikela avulla, joka on suunniteltu hoitamaan sähköasiasi vaivattomasti. Varustettu 3 x 1,5 mm² johtimilla, tämä kela takaa luotettavan virran siirron.
Siinä on neljä maadoitettua pistoketta, joten se tarjoaa monipuolisen yhteyden usealle laitteelle yhtä aikaa. Oli sitten kyseessä työkalujen virtalähde projektipaikalla tai ulkoilmatapahtuman järjestäminen, sen vankka rakenne takaa turvallisuuden ja kestävyyden.
Ajattele sitä kuin sähköjärjestelmäsi selkärankana, valmiina mihin tahansa tehtävään, jonka sille annatte. Käytännöllinen pituus ja vahva muotoilu tekevät siitä luotettavan valinnan moniin eri ympäristöihin, jolloin virran hallinta on yksinkertaista ja tehokasta.
| Brändi | Perel |
| Malli | ECR10 |
| Kaapelin pituus | 10 m |
| Primaarivärit | Musta |
| Lisää värejä | Keltainen |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 8 cm |
| De hoogte van het product | 28 cm |
| Productbreedte | 23 cm |
| Tuotteen paino | 1,5 kg |
| IP-arvo | IP20 |
| Gebruiksplaats | Binnen en buiten translates to Finnish informally as "sisällä ja ulkona." |
| Kirjoita verkkopistoke | Tyyppi E/F (Ranska/Saksa) |
| Kirjoita kaapeli | H05VV-F 3G1.5 is a type of electrical cable and does not need translation. |
| Määrä lankoja | 3 |
| Liittymien lukumäärä | 4 |
| Aantal stopcontacten type E translates to Finnish informally as: Tyypin E pistorasioiden määrä | 4 |
| Johdon poikkileikkaus | 1,5 mm² |
| Skriv stopcontact | Tyyppi E (Ranska) |
| Kaapelin halkaisija | 8 mm |
| Värikaapeli | Musta |
| Lämpösammutus | Joo |
| Pakkaseton | ei |
| Maximale stroomsterkte opgerold. | 4,8 A |
| Maximale stroomsterkte afgerold vertaald naar het Fins zou zijn: Maksimi virta irrotettuna. | 14 A |
| Maximaal vermogen afgerold in Finnish in an informal tone would be: "Maksimitehot purettu." | 3200 W |
| Maximaal vermogen opgerold vertaald naar het Fins is: "Huipputehot rullattu". | 1100 W |
| Virtakytkin / nollaa | ei |
| Jännite | 0 V |
| Materiaali | PVC (polyvinyylikloridi) |