
WEERSTAND 5W 330E. Tää lankakäämity cementtivastus keraaamisen suojuksensa kanssa tarjoaa erinomaista lämmön haihtumista ja kestää iskuja ja kosteutta.
Tekniset tiedot:
Voordelen:
Sovellukset:
| Brändi | RB |
| Malli | RE330E0 |
| Resistanssi | 0 Ω Vastuksen värikoodaustyökalu |
| Toleranssi | 0 % |
| Primaarivärit | Valkoinen |
| Lisää värejä | harmaa |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 9,5 mm |
| De hoogte van het product | 9 mm |
| Productbreedte | 22 mm |
| Tuotteen paino | 4,35 g |
| Tyyppaa montaasi | Piirilevy |
| Extra kleuren gedetailleerd" translates to "Lisää värejä yksityiskohtaisesti" in Finnish. | Metalli |
| Maximimaal bedrijfstemperatuur | 155 °C |
| Minimale bedrijfstemperatuur | -55 °C |
| Maximale bedrijfsspanning käännettynä epämuodollisesti suomeksi on "maksimi käyttöjännite". | 250 V |
| Vastusteknologia | Betoni |
| Tehoa | 0 W |
| Materiaali | Keramiikka |