
WEERSTAND 50W 5E6 on suunniteltu toimimaan tasaisesti sovelluksissa, jotka vaativat jatkuvaa suurta tehonkäsittelyä. Sen 50 watin kapasiteetti takaa luotettavan virtahallinnan. Vastuksessa on tukeva käämitty ydin, joka varmistaa tarkan vastuksen jokaisella käyttökerralla.
Het geanodiseerde aluminium koelelement is geïntegreerd om warmte efficiënt af te voeren, waardoor de levensduur van het component aanzienlijk wordt verlengd. Perfect voor situaties waar thermische management systematisch geïntegreerd moet zijn.Ja tietenkin! Tässä on käännös: Anodisoitu alumiininen jäähdytyselementti on integroitu lämmön tehokasta poistamista varten, mikä pidentää osan käyttöikää huomattavasti. Täydellinen tilanteisiin, joissa lämmönhallinta täytyy sisällyttää järjestelmällisesti.
Typillisiä käyttöskenaarioita ovat jännitteensäätö elektroniikkapiireissä ja tehotestit teollisuuden ohjausjärjestelmissä. 5,6 ohmin speksin ansiosta se tarjoaa johdonmukaiset suorituskyvyt ja paremman suojan oikosulkuja tai ylikuumenemista vastaan.
| Brändi | RB |
| Malli | RH5E6 |
| Resistanssi | 0 Ω Vastuksen värikoodaustyökalu |
| Primaarivärit | Punainen |
| Lisää värejä | harmaa |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 29 mm |
| De hoogte van het product | 15,5 mm |
| Productbreedte | 70 mm |
| Tuotteen paino | 28 g |
| Tyyppaa montaasi | I'm sorry, but "Schroef" does not appear to be a complete sentence or phrase in English or another common language. However, if "Schroef" is meant to be translated into Finnish and it refers to the Dutch word for "screw," the translation would be "ruuvi." If you meant something else, please provide more context or details! |
| Primaariyksityiskohtaiset värit | Ostaja |
| Extra kleuren gedetailleerd" translates to "Lisää värejä yksityiskohtaisesti" in Finnish. | Metallinen hopea |
| Toleranssi (+/-) | 5 % |
| Dielektrinen lujuusjännitearvo VAC | 3000 V |
| Minimi eristysvastus 500 VDC:llä | 100 MΩ |
| Veronvastarinta | Delta R/R < ±1 % + 0,05 ohmia (pintalämpötila enintään 350°C) |
| Kortetermijnoverbelasting | ΔR/R < ±2% + 0,05 ohmia (100% teho 5s) |
| Lämpötilanvastuskerroin (TCR) (+/-) | 200 ppm/°C |
| Tehoa | 0 W |
| Materiaali | Eloxoitu alumiini |