
Koe luotettava suorituskyky WEERSTAND 50W 150E:n kanssa, joka on kompakti lankavastus ja suunniteltu kestämään jatkuvaa suurta tehoa. Elohopeaan upotetussa alumiinisessa jäähdytysrivassa se varmistaa maksimaalisen lämmön haihtumisen, pidentäen sen käyttöikää ja tehokkuutta.
Hallitse vaativat tehtävät helposti, sillä nämä vastukset toimivat tehokkaasti monissa sovelluksissa, tarjoten luotettavaa virranhallintaa ja suojaa. Käytettiinpä niitä sitten vahvistimissa, virtalähteissä tai moottorikäytöissä, niiden vankka rakenne varmistaa vakaan suorituskyvyn myös kovassa rasituksessa.
Tarkasti suunniteltu muotoilu mahdollistaa saumattoman integroinnin sun järjestelmiin, toimien moitteettomasti jopa korkeissa lämpötiloissa. Täydellinen tilanteisiin, joissa korkea teho ja luotettavuus ovat ehdottoman tärkeitä, se täyttää vaativien sähköisten sovellusten tarpeet vaivattomasti.
| Brändi | RB |
| Malli | RH150E0 |
| Resistanssi | 0 Ω Vastuksen värikoodaustyökalu |
| Primaarivärit | Punainen |
| Lisää värejä | harmaa |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 29 mm |
| De hoogte van het product | 15,5 mm |
| Productbreedte | 70 mm |
| Tuotteen paino | 28 g |
| Tyyppaa montaasi | I'm sorry, but "Schroef" does not appear to be a complete sentence or phrase in English or another common language. However, if "Schroef" is meant to be translated into Finnish and it refers to the Dutch word for "screw," the translation would be "ruuvi." If you meant something else, please provide more context or details! |
| Primaariyksityiskohtaiset värit | Ostaja |
| Extra kleuren gedetailleerd" translates to "Lisää värejä yksityiskohtaisesti" in Finnish. | Metallinen hopea |
| Toleranssi (+/-) | 5 % |
| Dielektrinen lujuusjännitearvo VAC | 3000 V |
| Minimi eristysvastus 500 VDC:llä | 100 MΩ |
| Veronvastarinta | Delta R/R < ±1 % + 0,05 ohmia (pintalämpötila enintään 350°C) |
| Kortetermijnoverbelasting | ΔR/R < ±2% + 0,05 ohmia (100% teho 5s) |
| Lämpötilanvastuskerroin (TCR) (+/-) | 200 ppm/°C |
| Tehoa | 0 W |
| Materiaali | Eloxoitu alumiini |