
WEERSTAND 50W 100E: Kokeile huippusuorituskykyä näillä kompakteilla käämityillä vastuksilla, jotka kestävät jatkuvasti 50W tehoa. Näillä vastuksilla on anodisoidusta alumiinista valmistettu jäähdytyselementti, ja ne on suunniteltu optimaaliseen lämmönjakaumaan, mikä takaa luotettavuuden ja kestävyyden.
Perfecti sovelluksiin, joissa suuri teho ja tehokkuus ovat välttämättömiä. Nämä vastukset tarjoavat erinomaisia suorituskykyjä erilaisissa elektronisissa piireissä. Ne muuntavat energiahäviön lämmöksi vaikuttavalla tarkkuudella ja tarjoavat vakautta vaativissa olosuhteissa.
Yksinkertaisella asennuksella niitä voidaan ottaa kriittiseen käyttöön laitteissa, joissa luotettavuus ja johdonmukaisuus ovat todella tärkeitä. Kestävä rakenne takaa vähemmän häiriöitä ja alhaisemman huoltotarpeen, mikä johtaa pidempään käyttöikään teknisille kokeillesi ja innovatiivisille projekteillesi.
| Brändi | RB |
| Malli | RH100E0 |
| Resistanssi | 0 Ω Vastuksen värikoodaustyökalu |
| Primaarivärit | Punainen |
| Lisää värejä | harmaa |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 29 mm |
| De hoogte van het product | 15,5 mm |
| Productbreedte | 70 mm |
| Tuotteen paino | 28 g |
| Tyyppaa montaasi | I'm sorry, but "Schroef" does not appear to be a complete sentence or phrase in English or another common language. However, if "Schroef" is meant to be translated into Finnish and it refers to the Dutch word for "screw," the translation would be "ruuvi." If you meant something else, please provide more context or details! |
| Primaariyksityiskohtaiset värit | Ostaja |
| Extra kleuren gedetailleerd" translates to "Lisää värejä yksityiskohtaisesti" in Finnish. | Metallinen hopea |
| Toleranssi (+/-) | 5 % |
| Dielektrinen lujuusjännitearvo VAC | 3000 V |
| Minimi eristysvastus 500 VDC:llä | 100 MΩ |
| Veronvastarinta | Delta R/R < ±1 % + 0,05 ohmia (pintalämpötila enintään 350°C) |
| Kortetermijnoverbelasting | ΔR/R < ±2% + 0,05 ohmia (100% teho 5s) |
| Lämpötilanvastuskerroin (TCR) (+/-) | 200 ppm/°C |
| Tehoa | 0 W |
| Materiaali | Eloxoitu alumiini |