
Koe tehokkuus WEERSTAND 25W 8E2 lankavastusten kanssa, jotka on suunniteltu optimaaliseen suorituskykyyn ahtaissa tiloissa. Anodisoitu alumiininen jäähdytyselementti varmistaa erinomaisen lämmönhaihdutuksen ja kestävyyden jatkuvan korkean tehon alla.
Ominaisuudet korostavat niiden kykyä käsitellä 25 wattia tehoa 8,2 ohmilla, mikä tekee niistä täydellisiä monimutkaisiin piireihin, jotka tarvitsevat vankkaa ja tasaista energiankäsittelyä.
Käytä niitä luottavaisesti vaativissa ympäristöissä, missä tila on kortilla mutta korkea teho on välttämätöntä. Niiden tarkkuus ja luotettavuus ovat kuin ankkurin vakaus, joka varmistaa elektronisten sovellustesi eheyden.
| Brändi | RB |
| Malli | RG8E2 |
| Resistanssi | 0 Ω Vastuksen värikoodaustyökalu |
| Primaarivärit | Punainen |
| Lisää värejä | harmaa |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 27 mm |
| De hoogte van het product | 15,5 mm |
| Productbreedte | 47 mm |
| Tuotteen paino | Sorry, I wasn't able to understand the full context of your request. Could you provide more details or text for translation? |
| Tyyppaa montaasi | I'm sorry, but "Schroef" does not appear to be a complete sentence or phrase in English or another common language. However, if "Schroef" is meant to be translated into Finnish and it refers to the Dutch word for "screw," the translation would be "ruuvi." If you meant something else, please provide more context or details! |
| Primaariyksityiskohtaiset värit | Ostaja |
| Extra kleuren gedetailleerd" translates to "Lisää värejä yksityiskohtaisesti" in Finnish. | Metallinen hopea |
| Toleranssi (+/-) | 5 % |
| Dielektrinen lujuusjännitearvo VAC | 3000 V |
| Minimi eristysvastus 500 VDC:llä | 100 MΩ |
| Veronvastarinta | Delta R/R < ±1 % + 0,05 ohmia (pintalämpötila enintään 350°C) |
| Kortetermijnoverbelasting | ΔR/R < ±2% + 0,05 ohmia (100% teho 5s) |
| Lämpötilanvastuskerroin (TCR) (+/-) | 200 ppm/°C |
| Tehoa | 0 W |
| Materiaali | Eloxoitu alumiini |