
WEERSTAND 25W 4E7 tarjoaa vahvaa suorituskykyä 25W tehollaan, ja se on suunniteltu sovelluksiin, joissa tarvitaan jatkuvaa korkeaa tehonhajotusta. Sen lankakäämitys takaa kestävyyden ja luotettavuuden.
Vastuksessa on eloksoidusta alumiinista tehty lämmönsiirto, mikä varmistaa tehokkaan lämmön haihtumisen ja pidemmän käyttöiän. Oli kyse sitten elektronisista piireistä tai teollisuusjärjestelmistä, se erottuu lämmön vakauden ylläpidossa.
Tämä vastus mahtuu kompaktisti ahtaisiin tiloihin, joten se sopii monenlaisiin elektronisiin ympäristöihin. Koe luotettava suorituskyky tinkimättä tilasta tai tehokkuudesta.
| Brändi | RB |
| Malli | RG4E7 |
| Resistanssi | 0 Ω Vastuksen värikoodaustyökalu |
| Primaarivärit | Punainen |
| Lisää värejä | harmaa |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 27 mm |
| De hoogte van het product | 15,5 mm |
| Productbreedte | 47 mm |
| Tuotteen paino | Sorry, I wasn't able to understand the full context of your request. Could you provide more details or text for translation? |
| Tyyppaa montaasi | I'm sorry, but "Schroef" does not appear to be a complete sentence or phrase in English or another common language. However, if "Schroef" is meant to be translated into Finnish and it refers to the Dutch word for "screw," the translation would be "ruuvi." If you meant something else, please provide more context or details! |
| Primaariyksityiskohtaiset värit | Ostaja |
| Extra kleuren gedetailleerd" translates to "Lisää värejä yksityiskohtaisesti" in Finnish. | Metallinen hopea |
| Toleranssi (+/-) | 5 % |
| Dielektrinen lujuusjännitearvo VAC | 3000 V |
| Minimi eristysvastus 500 VDC:llä | 100 MΩ |
| Veronvastarinta | Delta R/R < ±1 % + 0,05 ohmia (pintalämpötila enintään 350°C) |
| Kortetermijnoverbelasting | ΔR/R < ±2% + 0,05 ohmia (100% teho 5s) |
| Lämpötilanvastuskerroin (TCR) (+/-) | 200 ppm/°C |
| Tehoa | 0 W |
| Materiaali | Eloxoitu alumiini |