
WEERSTAND 25W 47E lankakelavastukset on suunniteltu kestämään jatkuvaa korkeaa tehohäviötä ja pysymään samalla kompaktin kokoisina.
Upotettu anodisoituun alumiinilämmönvaihtimeen, nämä vastukset takaavat maksimaalisen lämmön haihdutuksen, tehden niistä täydellisiä tilanteisiin, joissa tarvitaan tehokkuutta ja luotettavuutta ilman, että tilaa kuluu liikaa.
Olipa kyseessä sitten vahvistimet, virtalähteet tai moottorikäytöt, niiden vahva rakenne takaa suorituskyvyn vaativissakin olosuhteissa. Paranna elektronisia suunnitelmiasi niiden tarkkaan suunnittelulla ja luotettavalla toiminnalla.
| Brändi | RB |
| Malli | RG47E0 |
| Resistanssi | 0 Ω Vastuksen värikoodaustyökalu |
| Primaarivärit | Punainen |
| Lisää värejä | harmaa |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 27 mm |
| De hoogte van het product | 15,5 mm |
| Productbreedte | 47 mm |
| Tuotteen paino | Sorry, I wasn't able to understand the full context of your request. Could you provide more details or text for translation? |
| Tyyppaa montaasi | I'm sorry, but "Schroef" does not appear to be a complete sentence or phrase in English or another common language. However, if "Schroef" is meant to be translated into Finnish and it refers to the Dutch word for "screw," the translation would be "ruuvi." If you meant something else, please provide more context or details! |
| Primaariyksityiskohtaiset värit | Ostaja |
| Extra kleuren gedetailleerd" translates to "Lisää värejä yksityiskohtaisesti" in Finnish. | Metallinen hopea |
| Toleranssi (+/-) | 5 % |
| Dielektrinen lujuusjännitearvo VAC | 3000 V |
| Minimi eristysvastus 500 VDC:llä | 100 MΩ |
| Veronvastarinta | Delta R/R < ±1 % + 0,05 ohmia (pintalämpötila enintään 350°C) |
| Kortetermijnoverbelasting | ΔR/R < ±2% + 0,05 ohmia (100% teho 5s) |
| Lämpötilanvastuskerroin (TCR) (+/-) | 200 ppm/°C |
| Tehoa | 0 W |
| Materiaali | Eloxoitu alumiini |