
WEERSTAND 25W 3E3 -vastukset tarjoavat vankan suorituskyvyn kestämällä 25 watin tehon kompaktissa koossa. Anodisoitu alumiininen jäähdytyssiili ympäröi vastuksen optimaalisen lämmönhallinnan takaamiseksi, mikä varmistaa luotettavan toiminnan vaativissa ympäristöissä.
Ominaisuuksiin kuuluu erinomainen lämmönjohtavuus, kestävyys ympäristötekijöitä vastaan ja korkea luotettavuus rasitustilanteissa. Nämä vastukset ovat ihanteellisia virtalähdepiireille, äänentoistolaitteille ja kuormitustestaukseen, tarjoten tasaisen suorituskyvyn ja pitkän käyttöiän.
| Brändi | RB |
| Malli | RG3E3 |
| Resistanssi | 0 Ω Vastuksen värikoodaustyökalu |
| Primaarivärit | Punainen |
| Lisää värejä | harmaa |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 27 mm |
| De hoogte van het product | 15,5 mm |
| Productbreedte | 47 mm |
| Tuotteen paino | Sorry, I wasn't able to understand the full context of your request. Could you provide more details or text for translation? |
| Tyyppaa montaasi | I'm sorry, but "Schroef" does not appear to be a complete sentence or phrase in English or another common language. However, if "Schroef" is meant to be translated into Finnish and it refers to the Dutch word for "screw," the translation would be "ruuvi." If you meant something else, please provide more context or details! |
| Primaariyksityiskohtaiset värit | Ostaja |
| Extra kleuren gedetailleerd" translates to "Lisää värejä yksityiskohtaisesti" in Finnish. | Metallinen hopea |
| Toleranssi (+/-) | 5 % |
| Dielektrinen lujuusjännitearvo VAC | 3000 V |
| Minimi eristysvastus 500 VDC:llä | 100 MΩ |
| Veronvastarinta | Delta R/R < ±1 % + 0,05 ohmia (pintalämpötila enintään 350°C) |
| Kortetermijnoverbelasting | ΔR/R < ±2% + 0,05 ohmia (100% teho 5s) |
| Lämpötilanvastuskerroin (TCR) (+/-) | 200 ppm/°C |
| Tehoa | 0 W |
| Materiaali | Eloxoitu alumiini |