
Kompakti mutta kestävä, WEERSTAND 25W 22E lankavastukset loistavat jatkuvassa suuren tehon hajotuksessa. Nämä komponentit on suunniteltu kestämään vaativia olosuhteita, tarjoten vakaan suorituskyvyn haastavissa ympäristöissä.
Anodisesta alumiinista valmistetun jäähdytyselementin sisällä oleva vastus maksimoidaa tehokkaasti lämmönhajonnan, varmistaen parhaan toimivuuden jopa intensiivisessä käytössä. Tämä kestävyys tekee siitä luotettavan peruspilarin lämpöhaasteiden hallintaan elektroniikkapiireissä.
Olipa kyseessä sitten korkean paineen teollinen ympäristö tai tärkeä kotisovellus, WEERSTAND 25W 22E on luotettava kumppani, joka uudistaa lämpöhallinnan tarkkuudella ja kestävyydellä.
| Brändi | RB |
| Malli | RG22E0 |
| Resistanssi | 0 Ω Vastuksen värikoodaustyökalu |
| Primaarivärit | Punainen |
| Lisää värejä | harmaa |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 27 mm |
| De hoogte van het product | 15,5 mm |
| Productbreedte | 47 mm |
| Tuotteen paino | Sorry, I wasn't able to understand the full context of your request. Could you provide more details or text for translation? |
| Tyyppaa montaasi | I'm sorry, but "Schroef" does not appear to be a complete sentence or phrase in English or another common language. However, if "Schroef" is meant to be translated into Finnish and it refers to the Dutch word for "screw," the translation would be "ruuvi." If you meant something else, please provide more context or details! |
| Primaariyksityiskohtaiset värit | Ostaja |
| Extra kleuren gedetailleerd" translates to "Lisää värejä yksityiskohtaisesti" in Finnish. | Metallinen hopea |
| Toleranssi (+/-) | 5 % |
| Dielektrinen lujuusjännitearvo VAC | 3000 V |
| Minimi eristysvastus 500 VDC:llä | 100 MΩ |
| Veronvastarinta | Delta R/R < ±1 % + 0,05 ohmia (pintalämpötila enintään 350°C) |
| Kortetermijnoverbelasting | ΔR/R < ±2% + 0,05 ohmia (100% teho 5s) |
| Lämpötilanvastuskerroin (TCR) (+/-) | 200 ppm/°C |
| Tehoa | 0 W |
| Materiaali | Eloxoitu alumiini |