
WEERSTAND 25W 220E lankavastukset tarjoavat suuren tehojakokyvyn kompaktissa muodossa, mikä tekee niistä ihanteellisia sovelluksiin, joissa luotettava suorituskyky pitkän ajan kuluessa on tarpeen.
Anodisoitu alumiininen jäähdytyselementti varmistaa optimaalisen lämmön haihtumisen, suojaten komponentin ja säilyttäen tehokkuuden raskaassa käytössä.
Suunniteltu tarkkuutta varten, nämä vastukset tarjoavat vakaan resistanssin, mikä tekee niistä täydellisiä piireihin, jotka toimivat vaativissa ympäristöissä tai joissa tarvitaan tasaista tehonhallintaa.
| Brändi | RB |
| Malli | RG220E0 |
| Resistanssi | 0 Ω Vastuksen värikoodaustyökalu |
| Primaarivärit | Punainen |
| Lisää värejä | harmaa |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 27 mm |
| De hoogte van het product | 15,5 mm |
| Productbreedte | 47 mm |
| Tuotteen paino | Sorry, I wasn't able to understand the full context of your request. Could you provide more details or text for translation? |
| Tyyppaa montaasi | I'm sorry, but "Schroef" does not appear to be a complete sentence or phrase in English or another common language. However, if "Schroef" is meant to be translated into Finnish and it refers to the Dutch word for "screw," the translation would be "ruuvi." If you meant something else, please provide more context or details! |
| Primaariyksityiskohtaiset värit | Ostaja |
| Extra kleuren gedetailleerd" translates to "Lisää värejä yksityiskohtaisesti" in Finnish. | Metallinen hopea |
| Toleranssi (+/-) | 5 % |
| Dielektrinen lujuusjännitearvo VAC | 3000 V |
| Minimi eristysvastus 500 VDC:llä | 100 MΩ |
| Veronvastarinta | Delta R/R < ±1 % + 0,05 ohmia (pintalämpötila enintään 350°C) |
| Kortetermijnoverbelasting | ΔR/R < ±2% + 0,05 ohmia (100% teho 5s) |
| Lämpötilanvastuskerroin (TCR) (+/-) | 200 ppm/°C |
| Tehoa | 0 W |
| Materiaali | Eloxoitu alumiini |