
WEERSTAND 25W 1K0 -vastukset on suunniteltu tarjoamaan huippusuorituskykyä ja käsittelemään jatkuvaa suurta tehohäviötä tehokkaasti. Ne ovat anodisoidusta alumiinista valmistetussa jäähdytyselementissä, mikä takaa optimaalisen lämmön haihtumisen ja luotettavan toiminnan vaativissa ympäristöissä.
Teholla 25W, ne sopivat erinomaisesti korkean tehon piireihin. Lankakäämitys takaa tarkkuuden ja vakauden, mikä tekee niistä täydellisiä sovelluksiin, jotka vaativat kestävyyttä ja tarkkuutta, kuten virtalähteet ja vahvistimet.
Kompakti muotoilu mahdollistaa helpon integroinnin eri laitteisiin, ilman että suorituskykystandardeista tai tilasta täytyy tinkiä. Nauti pitkäikäisyydestä ja kestävyydestä näiden laadukkaiden, intensiiviseen käyttöön suunniteltujen vastusten avulla.
| Brändi | RB |
| Malli | RG1K0 |
| Resistanssi | 0 Ω Vastuksen värikoodaustyökalu |
| Primaarivärit | Punainen |
| Lisää värejä | harmaa |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 27 mm |
| De hoogte van het product | 15,5 mm |
| Productbreedte | 47 mm |
| Tuotteen paino | Sorry, I wasn't able to understand the full context of your request. Could you provide more details or text for translation? |
| Tyyppaa montaasi | I'm sorry, but "Schroef" does not appear to be a complete sentence or phrase in English or another common language. However, if "Schroef" is meant to be translated into Finnish and it refers to the Dutch word for "screw," the translation would be "ruuvi." If you meant something else, please provide more context or details! |
| Primaariyksityiskohtaiset värit | Ostaja |
| Extra kleuren gedetailleerd" translates to "Lisää värejä yksityiskohtaisesti" in Finnish. | Metallinen hopea |
| Toleranssi (+/-) | 5 % |
| Dielektrinen lujuusjännitearvo VAC | 3000 V |
| Minimi eristysvastus 500 VDC:llä | 100 MΩ |
| Veronvastarinta | Delta R/R < ±1 % + 0,05 ohmia (pintalämpötila enintään 350°C) |
| Kortetermijnoverbelasting | ΔR/R < ±2% + 0,05 ohmia (100% teho 5s) |
| Lämpötilanvastuskerroin (TCR) (+/-) | 200 ppm/°C |
| Tehoa | 0 W |
| Materiaali | Eloxoitu alumiini |