
Nämä WEERSTAND 25W 1E2 lankavastukset tarjoavat huippuluokan suorituskykyä, sillä ne pystyvät käsittelemään jatkuvaa suurta tehohäviötä kompaktissa koossa. Luotettavaa toimintaa varten suunniteltu jokainen vastus on valettu anodisoituun alumiiniseen jäähdytyselementtiin, mikä takaa maksimaalisen lämmön haihdutuksen ja kestävyyden.
Määrittelyt sisältävät kestävän lankakäämisen, joka kestää korkeita lämpötiloja, sekä tarkat toleranssitasot tarkan ja vakaan sähkövastuksen saavuttamiseksi.
Ihanteellisia käytettäväksi äänilaitteissa ja voimasovelluksissa, nämä vastukset toimivat luotettavasti vaativissa olosuhteissa. Koe parannettu tehokkuus ja kestävyys jokaisessa projektissa, kiitos niiden nerokkaasti suunnitellun jäähdytysripakotelon.
| Brändi | RB |
| Malli | RG1E2 |
| Resistanssi | 0 Ω Vastuksen värikoodaustyökalu |
| Primaarivärit | Punainen |
| Lisää värejä | harmaa |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 27 mm |
| De hoogte van het product | 15,5 mm |
| Productbreedte | 47 mm |
| Tuotteen paino | Sorry, I wasn't able to understand the full context of your request. Could you provide more details or text for translation? |
| Tyyppaa montaasi | I'm sorry, but "Schroef" does not appear to be a complete sentence or phrase in English or another common language. However, if "Schroef" is meant to be translated into Finnish and it refers to the Dutch word for "screw," the translation would be "ruuvi." If you meant something else, please provide more context or details! |
| Primaariyksityiskohtaiset värit | Ostaja |
| Extra kleuren gedetailleerd" translates to "Lisää värejä yksityiskohtaisesti" in Finnish. | Metallinen hopea |
| Toleranssi (+/-) | 5 % |
| Dielektrinen lujuusjännitearvo VAC | 3000 V |
| Minimi eristysvastus 500 VDC:llä | 100 MΩ |
| Veronvastarinta | Delta R/R < ±1 % + 0,05 ohmia (pintalämpötila enintään 350°C) |
| Kortetermijnoverbelasting | ΔR/R < ±2% + 0,05 ohmia (100% teho 5s) |
| Lämpötilanvastuskerroin (TCR) (+/-) | 200 ppm/°C |
| Tehoa | 0 W |
| Materiaali | Eloxoitu alumiini |