
Koe WEERSTAND 25W 1E0 -vastusten tarkkuus ja kestävyys, jotka on suunniteltu kestämään jatkuvaa suuritehoista hajontaa. Nämä lankakäämivastukset tarjoavat vahvaa suorituskykyä kompaktissa muodossa ja hallitsevat energiaa tehokkaasti pienellä tilalla.
Jokainen vastus on koteloitu anodisoituun alumiiniseen jäähdytyselementtiin, mikä takaa maksimaalisen lämmönhaihtumisen ja luotettavuuden jopa vaativimmissa olosuhteissa. Tämä ominaisuus tekee niistä täydellisen valinnan sovelluksiin, joissa tarvitaan tasaista ja tehokasta virrankäsittelyä pitkiä aikoja.
Käytä näitä vastuksia laitteissa ja järjestelmissä, joissa tasainen suorituskyky on tärkeää. Olipa kyseessä teollisuusympäristö tai edistyneet elektroniikkalaitteet, ne takaavat paremman toimintavakauden ja kestävyyden.
| Brändi | RB |
| Malli | RG1E0 |
| Resistanssi | 0 Ω Vastuksen värikoodaustyökalu |
| Primaarivärit | Punainen |
| Lisää värejä | harmaa |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 27 mm |
| De hoogte van het product | 15,5 mm |
| Productbreedte | 47 mm |
| Tuotteen paino | Sorry, I wasn't able to understand the full context of your request. Could you provide more details or text for translation? |
| Tyyppaa montaasi | I'm sorry, but "Schroef" does not appear to be a complete sentence or phrase in English or another common language. However, if "Schroef" is meant to be translated into Finnish and it refers to the Dutch word for "screw," the translation would be "ruuvi." If you meant something else, please provide more context or details! |
| Primaariyksityiskohtaiset värit | Ostaja |
| Extra kleuren gedetailleerd" translates to "Lisää värejä yksityiskohtaisesti" in Finnish. | Metallinen hopea |
| Toleranssi (+/-) | 5 % |
| Dielektrinen lujuusjännitearvo VAC | 3000 V |
| Minimi eristysvastus 500 VDC:llä | 100 MΩ |
| Veronvastarinta | Delta R/R < ±1 % + 0,05 ohmia (pintalämpötila enintään 350°C) |
| Kortetermijnoverbelasting | ΔR/R < ±2% + 0,05 ohmia (100% teho 5s) |
| Lämpötilanvastuskerroin (TCR) (+/-) | 200 ppm/°C |
| Tehoa | 0 W |
| Materiaali | Eloxoitu alumiini |