
WEERSTAND 25W 10K vastus loistaa suuritehoisissa sovelluksissa vankan lankakelarakenteensa ansiosta. Tämä kestävyys takaa luotettavan suorituskyvyn vaativissa olosuhteissa, säilyttäen vakautensa jatkuvan kuormituksen alla.
Ainutlaatuisen anodisoidun alumiinirivaston ansiosta se optimoi lämmön haihdutuksen, suojaten piirit ylikuumenemiselta samalla kun vähentää kokoa. Tää ominaisuus on erityisen hyödyllinen pienissä kokoonpanoissa, joissa tila on rajallista ilman tehokkuuden menettämistä.
Ihanteellisia sovelluksiin, jotka vaativat tarkkaa virransäätelyä, nämä vastukset toimivat tehokkaasti audio-laitteissa, virtamuuntimissa ja teollisuusohjauksissa, osoittaen poikkeuksellista monipuolisuutta. Rakennettu kestävää suorituskykyä varten, ne tarjoavat monimutkaisille elektroniikoille vakautta ja tasaisuutta.
| Brändi | RB |
| Malli | RG10K |
| Resistanssi | 0 Ω Vastuksen värikoodaustyökalu |
| Primaarivärit | Punainen |
| Lisää värejä | harmaa |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 27 mm |
| De hoogte van het product | 15,5 mm |
| Productbreedte | 47 mm |
| Tuotteen paino | Sorry, I wasn't able to understand the full context of your request. Could you provide more details or text for translation? |
| Tyyppaa montaasi | I'm sorry, but "Schroef" does not appear to be a complete sentence or phrase in English or another common language. However, if "Schroef" is meant to be translated into Finnish and it refers to the Dutch word for "screw," the translation would be "ruuvi." If you meant something else, please provide more context or details! |
| Primaariyksityiskohtaiset värit | Ostaja |
| Extra kleuren gedetailleerd" translates to "Lisää värejä yksityiskohtaisesti" in Finnish. | Metallinen hopea |
| Toleranssi (+/-) | 5 % |
| Dielektrinen lujuusjännitearvo VAC | 3000 V |
| Minimi eristysvastus 500 VDC:llä | 100 MΩ |
| Veronvastarinta | Delta R/R < ±1 % + 0,05 ohmia (pintalämpötila enintään 350°C) |
| Kortetermijnoverbelasting | ΔR/R < ±2% + 0,05 ohmia (100% teho 5s) |
| Lämpötilanvastuskerroin (TCR) (+/-) | 200 ppm/°C |
| Tehoa | 0 W |
| Materiaali | Eloxoitu alumiini |