
Koe tehokas tehonhallinta WEERSTAND 25W 0E1-vastuksilla. Nämä lankakelavastukset on suunniteltu käsittelemään jatkuvaa 25 watin korkeaa tehohävikkiä kompaktissa muodossa.
Anodisoitu alumiininen jäähdytyssiili varmistaa parhaan mahdollisen lämmön haihtumisen, mikä parantaa suorituskykyä ja pidentää käyttöikää. Täydellinen kohteisiin, joissa tarvitaan luotettavaa tehonkäsittelyä pienissä tiloissa. Suunniteltu kestämään lämpörasitusta, varmistaen vakauden ja tarkkuuden elektronisissa piireissä.
| Brändi | RB |
| Malli | RG0E1 |
| Resistanssi | 0 Ω Vastuksen värikoodaustyökalu |
| Primaarivärit | Punainen |
| Lisää värejä | harmaa |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 27 mm |
| De hoogte van het product | 15,5 mm |
| Productbreedte | 47 mm |
| Tuotteen paino | Sorry, I wasn't able to understand the full context of your request. Could you provide more details or text for translation? |
| Tyyppaa montaasi | I'm sorry, but "Schroef" does not appear to be a complete sentence or phrase in English or another common language. However, if "Schroef" is meant to be translated into Finnish and it refers to the Dutch word for "screw," the translation would be "ruuvi." If you meant something else, please provide more context or details! |
| Primaariyksityiskohtaiset värit | Ostaja |
| Extra kleuren gedetailleerd" translates to "Lisää värejä yksityiskohtaisesti" in Finnish. | Metallinen hopea |
| Toleranssi (+/-) | 5 % |
| Dielektrinen lujuusjännitearvo VAC | 3000 V |
| Minimi eristysvastus 500 VDC:llä | 100 MΩ |
| Veronvastarinta | Delta R/R < ±1 % + 0,05 ohmia (pintalämpötila enintään 350°C) |
| Kortetermijnoverbelasting | ΔR/R < ±2% + 0,05 ohmia (100% teho 5s) |
| Lämpötilanvastuskerroin (TCR) (+/-) | 200 ppm/°C |
| Tehoa | 0 W |
| Materiaali | Eloxoitu alumiini |