
VASTUS 10W 1E8. Lankaelementtinen vastus keraamisessa kotelossa mahdollistaa nopean lämmön haihtumisen ja on erittäin iskunkestävä ja kosteuden kestävä. Saatavilla on valikoima, jossa on pieni vastus.
| Brändi | RB |
| Malli | RF1E8 |
| Resistanssi | 0 Ω Vastuksen värikoodaustyökalu |
| Toleranssi | 0 % |
| Primaarivärit | Valkoinen |
| Lisää värejä | harmaa |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 9,5 mm |
| De hoogte van het product | 9 mm |
| Productbreedte | 48 mm |
| Tuotteen paino | 9,86 g |
| Tyyppaa montaasi | Piirilevy |
| Extra kleuren gedetailleerd" translates to "Lisää värejä yksityiskohtaisesti" in Finnish. | Metalli |
| Maximimaal bedrijfstemperatuur | 155 °C |
| Minimale bedrijfstemperatuur | -55 °C |
| Maximale bedrijfsspanning käännettynä epämuodollisesti suomeksi on "maksimi käyttöjännite". | 250 V |
| Vastusteknologia | Betoni |
| Tehoa | 0 W |
| Materiaali | Keramiikka |