
Vedenpitävä aurinkopurje - Neliö - 3,6 x 3,6 m - Väri: Samppanja. Tää aurinkopurje on tosi kätevä ja edullinen tapa suojata sun uima-allas tai terassi lämmöltä ja haitallisilta UV-säteiltä. Lisäksi tää tuo sun ulkotiloihin modernin ja ylellisen ilmeen.
Aurinkopurje on veden läpäisevästä, UV-kestävästä PE-kudotusta kankaasta, joten voit nopeasti vaihtaa auringon ja varjon välillä! Kankaan pienet reiät alentavat lämpötilaa varjon alla, tekevät tästä purjeesta sopivamman tuulisiin oloihin verrattuna vedenpitävään aurinkopurjeeseen ja estävät vesipussien muodostumisen.
| Brändi | Perel |
| Malli | GSS4360PE |
| Primaarivärit | Keltainen |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 5 cm |
| De hoogte van het product | 37 cm |
| Productbreedte | 45 cm |
| Tuotteen paino | 2 380 g |
| Primaariyksityiskohtaiset värit | Samppanja |
| Materiaali (yksityiskohta) | HDPE (suuren tiheyden polyeteeni) |
| Eigenschap Materiaal translates to "Materiaal eigenschap" in Dutch. In Finnish, it would be "Materiaalin ominaisuus." | Ademend voidaan kääntää suomeksi epävirallisesti sanalla "hengittävä". |
| Muoto Artikkeli | Sure! The translation of "Vierkant" into Finnish, while keeping it informal, is "Neliö". |
| Tavataan (purje)rinkien parissa. | Joo |
| Met bevestigingsmateriaal in het Fins is "Kiinnitysmateriaalilla." | ei |
| Tyyppi Zonnedak/Purjekangas | Varjostuskangas |
| Laatu/Paino neliömetriä kohden | 180 g |
| Työskentelypituus/korkeus | 3,6 m |
| Waterbestendigheidsniveau | Vettä hylkivä |
| Toimiva leveys | 3,6 m |
| Kirjoita Koriste/Kuvio/Malli | Sorry, could you provide more context or text for translation? "Effen" by itself doesn't give enough information for a proper translation. |
| Halkaisija Rengas/Roikotin | 40 mm |
| Materiaali | Muovi |