
Muunna ulkotilasi Waterdoorlatend Zonnezeil -aurinkopurjeella, joka on monikäyttöinen, vettä läpäisevä aurinkopurje tyylikkäällä 5 x 5 x 5 metrin kolmionmuotoisella designilla. Sen elegantti antrasiitinväri sopii mihin tahansa ulkosisustukseen, tarjoten sekä tyyliä että toimivuutta.
Tämä aurinkopurje on valmistettu korkealaatuisesta, UV-stabiloidusta kankaasta, joka tarjoaa erinomaisen suojan auringolta samalla kun päästää veden läpi, estäen veden kerääntymisen ja roikkumisen. Sopii mainiosti terassille, puutarhaan tai uima-altaan reunalle, luoden viileän ja suojaisan alueen rentoutumiseen tai yhdessäoloon.
Helppo asentaa vahvistettujen kulmien ja ruostumattomasta teräksestä valmistettujen D-renkaiden ansiosta, tämä kestävä purje takaa pitkäikäisen käytön. Olitpa sitten järjestämässä ulkojuhlia tai vain nauttimassa rauhallisesta iltapäivästä, voit lisätä mukavuutta tällä poikkeuksellisella varjoratkaisulla.
| Brändi | Perel |
| Malli | GSS3500PEC |
| Primaarivärit | Musta |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 5 cm |
| De hoogte van het product | 37 cm |
| Productbreedte | 45 cm |
| Tuotteen paino | 2200 g |
| Primaariyksityiskohtaiset värit | Tummanharmaa (charcoal) |
| Materiaali (yksityiskohta) | Polyesteri |
| Eigenschap Materiaal translates to "Materiaal eigenschap" in Dutch. In Finnish, it would be "Materiaalin ominaisuus." | Ademend voidaan kääntää suomeksi epävirallisesti sanalla "hengittävä". |
| Muoto Artikkeli | Kolmio |
| Tavataan (purje)rinkien parissa. | Joo |
| Met bevestigingsmateriaal in het Fins is "Kiinnitysmateriaalilla." | ei |
| Tyyppi Zonnedak/Purjekangas | Varjostuskangas |
| Laatu/Paino neliömetriä kohden | 180 g |
| Työskentelypituus/korkeus | 500 cm |
| Waterbestendigheidsniveau | Vettä hylkivä |
| Toimiva leveys | 500 cm |
| The word "Oppervlakte" in Finnish is "pinta-ala." | 10,8 m² |
| Halkaisija Rengas/Roikotin | 5 mm |
| Materiaali | Muovi |