
VETTÄ LÄPÄISEV AURINKOPURJE - KOLMIO - 3.6 x 3.6 x 3.6 m - VÄRI: SAMPPANJA.
Een efficiënte en betaalbare oplossing om uw zwembad of terras te beschermen tegen warmte en schadelijke UV-stralen. Dit zonnezeil geeft een moderne en luxueuze touch aan uw buitenomgeving.Tästä saat kätevän ja edullisen ratkaisun suojaamaan allasta tai terassia kuumuudelta ja haitallisilta UV-säteiltä. Tämä aurinkopurje tuo modernia ja ylellistä ilmettä ulkotilaasi.
Aurinkopurje on valmistettu vettä läpäisevästä, UV-kestävästä PE-kudotusta kankaasta, mikä tarjoaa joustavuutta auringon ja varjon välillä. Kankaan pienet reiät alentavat varjon alla olevaa lämpötilaa ja tekevät siitä paremman vaihtoehdon tuulisella säällä kuin vedenpitävä aurinkopurje; lisäksi ne estävät vesipussien muodostumisen.
| Brändi | Perel |
| Malli | GSS3360PE |
| Primaarivärit | Keltainen |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 5 cm |
| De hoogte van het product | 28 cm |
| Productbreedte | Sure! The translation of "36 m" into Finnish, keeping it informal, is "36 m". The abbreviation for meters ("m") is the same in both English and Finnish. |
| Tuotteen paino | 1269 g |
| Primaariyksityiskohtaiset värit | Samppanja |
| Materiaali (yksityiskohta) | Polyesteri |
| Eigenschap Materiaal translates to "Materiaal eigenschap" in Dutch. In Finnish, it would be "Materiaalin ominaisuus." | Ademend voidaan kääntää suomeksi epävirallisesti sanalla "hengittävä". |
| Muoto Artikkeli | Kolmio |
| Tavataan (purje)rinkien parissa. | Joo |
| Met bevestigingsmateriaal in het Fins is "Kiinnitysmateriaalilla." | ei |
| Tyyppi Zonnedak/Purjekangas | Varjostuskangas |
| Laatu/Paino neliömetriä kohden | 180 g |
| Työskentelypituus/korkeus | 360 cm |
| Waterbestendigheidsniveau | Vettä hylkivä |
| Toimiva leveys | 360 cm |
| Halkaisija Rengas/Roikotin | 5 mm |
| Materiaali | Muovi |