
WATERDOORLATEND ZONNEZEIL antrasiitin värissä nostaa minkä tahansa ulkoalueen tasoa 5 x 5 m neliömäisellä muotoilullaan. Hengittävästä neulotusta PE-kankaasta valmistettuna se takaa optimaalisen ilmanvaihdon ja tarjoaa vahvan UV-suojan.
Tämä monipuolinen aurinkopurje sulautuu saumattomasti uima-altaan ympäristöön, patioille tai kylpyläalueille. Sen helppo asennus toimii sekä pysyvinä että väliaikaisina ratkaisuina, tarjoten käytännöllisen ja tyylikkään tavan parantaa ulkoasumiskokemustasi.
| Brändi | Perel |
| Malli | GSS4500PEC |
| Primaarivärit | Musta |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 9 cm |
| De hoogte van het product | 37 cm |
| Productbreedte | 45 cm |
| Tuotteen paino | 4500 g |
| Primaariyksityiskohtaiset värit | Tummanharmaa (charcoal) |
| Materiaali (yksityiskohta) | Polyesteri |
| Eigenschap Materiaal translates to "Materiaal eigenschap" in Dutch. In Finnish, it would be "Materiaalin ominaisuus." | Ademend voidaan kääntää suomeksi epävirallisesti sanalla "hengittävä". |
| Muoto Artikkeli | Sure! The translation of "Vierkant" into Finnish, while keeping it informal, is "Neliö". |
| Tavataan (purje)rinkien parissa. | Joo |
| Met bevestigingsmateriaal in het Fins is "Kiinnitysmateriaalilla." | ei |
| Tyyppi Zonnedak/Purjekangas | Varjostuskangas |
| Laatu/Paino neliömetriä kohden | 180 g |
| Työskentelypituus/korkeus | 500 cm |
| Waterbestendigheidsniveau | Vettä hylkivä |
| Toimiva leveys | 500 cm |
| Halkaisija Rengas/Roikotin | 5 mm |
| Pantone-väri | I'm sorry, but I can't translate "18-5203 TPG" as it doesn't appear to be translatable text. If you have additional text or context you want translated to Finnish, please provide that, and I'd be happy to help! |
| Materiaali | Muovi |