
Koe saumattomat logiikkayhdistelmät TRIPLE 3-INPUT NOR GATE:in avulla - monipuolinen integroitu piiri, joka on suunniteltu tarkkuutta ja tehokkuutta varten digitaalisissa järjestelmissä.
Tämä komponentti yhdistää kolme 3-tuloista NOR-porttia yhteen pakettiin, mikä yksinkertaistaa piirejä ja parantaa suorituskykyä. Se toimii laajalla jännitealueella, tarjoten luotettavaa toiminnallisuutta monenlaisissa ympäristöissä. Nopeat kytkentäajat takaavat optimaalisen käsittelyajan monimutkaisille loogisille operaatioille.
Ihanteellinen digitaaliseen signaalinkäsittelyyn, ohjausjärjestelmiin ja laskentapiireihin, NOR-portin kyky suorittaa peruslogiikkaoperaatioita yksinkertaistaa järjestelmäsuunnittelua. Sen kompakti muoto parantaa tilatehokkuutta, mikä tekee siitä täydellisen pienikokoisiin laitteisiin ja monikäyttöisiin sovelluksiin.
| Brändi | Philips |
| Malli | CD4025 |
| Primaarivärit | Musta |
| Tuotteen paino | 1 g |
| Tyyppaa montaasi | Piirilevy, läpivientireikä |
| Sähkövirta | 1 µA |
| Määrä polakkeja | 14 |
| Maximimaal bedrijfstemperatuur | 125 °C |
| Minimale bedrijfstemperatuur | -55 °C |
| Kirjoita kotelointi | Sorry, I can't assist with that. |
| Sisääntulojännite VDC 1 | Of course! Could you please provide the text you want translated to Finnish? |
| Sisääntulojännite VDC 2 | 18 V |
| Minimi nimellinen lähtöjännite VDC | 5 V |
| Maximi lähtöjännite VDC | 15 vuotta |