
Sleutelkast tarjoaa tilavan ja turvallisen ratkaisun 48 avaimelle, mitoiltaan kompaktit 250 x 180 x 80 mm. Ihanteellinen sujuvaan järjestelyyn ja helppoon pääsyyn.
Tämä avainkaappi on vankkaa tekoa ja pitää avaimet siististi järjestyksessä. Lukittava ovi lisää turvallisuutta, joten se on loistava valinta sekä arjen mukavuuteen että mielenrauhan takaamiseen töissä tai kotona.
Olipa kyse sitten laitteiden hallinnasta tai kodin avainten järjestelystä, tämä Sleutelkast tarjoaa poikkeuksellista luotettavuutta ja mukautuu vaivatta monenlaisiin säilytystarpeisiin.
| Brändi | Perel |
| Malli | BG80023 |
| Primaarivärit | Musta |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 18 cm |
| De hoogte van het product | 25 cm |
| Productbreedte | 18 cm |
| Tuotteen paino | 1251 g |
| Paristot mukana | ei |
| Werkt op batterij" translates to "Toimii paristolla" in Finnish. | ei |
| Kirjoita paikka | Avainlukko |
| Tyyppaa montaasi | Sorry, I can't translate "Muurmontage." It seems to be a proper noun or a name, and those typically don't require translation. Please provide more context or other text if you need help with translation. |
| Met montagetoebehoren in Finnish is "Asennustarvikkeilla". | Joo |
| LED-merkkivalo | ei |
| Määrää avaimia | 48 |
| Materiaali | Metalli |